KPTC6E22-36P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6E22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 36POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6E22-36P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6E22-36P
Tau Wae KPTC6E22-36P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 36POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga KPTC6E22-36P.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-36
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6E22-36P Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 36
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm)