KPT2E22-36PEW
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E22-36PEW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 36POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E22-36PEW.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E22-36PEW
Tau Wae KPT2E22-36PEW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 36POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2010 pcs Pepa Raraunga KPT2E22-36PEW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 36
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)