KPT2E22-36PWEX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E22-36PWEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 36POS BOX MNT PIN
Ngā Rauemi: KPT2E22-36PWEX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E22-36PWEX
Tau Wae KPT2E22-36PWEX Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 36POS BOX MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2090 pcs Pepa Raraunga KPT2E22-36PWEX.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Panel Mount, Flange; Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KPT2E22-36PWEX
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-36 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 36POS BOX MNT PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock