KPT2E22-21PEX
Hua Hua
Tau Wae: KPT2E22-21PEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 21POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT2E22-21PEX.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT2E22-21PEX
Tau Wae KPT2E22-21PEX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 21POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1782 pcs Pepa Raraunga KPT2E22-21PEX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT2E2221PEX
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 13A