KPT07F22-34P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F22-34P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 34POS W/PIN JAM NUT
Ngā Rauemi: 1.KPT07F22-34P.pdf2.KPT07F22-34P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F22-34P
Tau Wae KPT07F22-34P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 34POS W/PIN JAM NUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4288 pcs Pepa Raraunga 1.KPT07F22-34P.pdf2.KPT07F22-34P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT07F22-34P
KPT07F2234P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 34
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Waehanga Kaihanga KPT07F22-34P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-34 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 34POS W/PIN JAM NUT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock