KPT07F22-41PW
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F22-41PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07F22-41PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F22-41PW
Tau Wae KPT07F22-41PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4186 pcs Pepa Raraunga KPT07F22-41PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07F22-41PW
KPT07F2241PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT07F22-36S
KPT07F22-36S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 36POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 510 pcs
Tikiake: KPT07F22-36S.pdf
RFQ
KPT07F22-34P
KPT07F22-34P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 34POS W/PIN JAM NUT
I roto i te taonga: 4288 pcs
Tikiake: KPT07F22-34P.pdf
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP