KPT07F22-21P
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F22-21P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07F22-21P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 851 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F22-21P
Tau Wae KPT07F22-21P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 851 pcs Pepa Raraunga KPT07F22-21P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07F22-21P
KPT07F2221P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A