KPT07F18-30P
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F18-30P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07F18-30P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F18-30P
Tau Wae KPT07F18-30P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4767 pcs Pepa Raraunga KPT07F18-30P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07F18-30P
KPT07F1830P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 30 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)