KPT07F18-11P
Hua Hua
Tau Wae: KPT07F18-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT07F18-11P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT07F18-11P
Tau Wae KPT07F18-11P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1269 pcs Pepa Raraunga KPT07F18-11P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT07F18-11P
KPT07F1811P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A