KPT06F22-36PDN
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F22-36PDN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F22-36PDN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F22-36PDN
Tau Wae KPT06F22-36PDN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1360 pcs Pepa Raraunga KPT06F22-36PDN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-36 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F22-36PDN
KPT06F2236PDN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A