KPT06F22-34S
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F22-34S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 34POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F22-34S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 996 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 996 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F22-34S
Tau Wae KPT06F22-34S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 34POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 996 pcs Pepa Raraunga KPT06F22-34S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-34 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F22-34S
KPT06F2234S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 34 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A