KPT06F22-36S
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F22-36S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F22-36S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F22-36S
Tau Wae KPT06F22-36S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1115 pcs Pepa Raraunga KPT06F22-36S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-36 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT06F2236S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F22-36SA206
KPT06F22-36SA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1237 pcs
Tikiake: KPT06F22-36SA206.pdf
RFQ
KPT06F22-36PA206
KPT06F22-36PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: KPT 36C 36#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1392 pcs
Tikiake: KPT06F22-36PA206.pdf
RFQ
KPT06F22-36PY
KPT06F22-36PY
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 36POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F22-36PY.pdf
KPT06F22-36SY
KPT06F22-36SY
Tikiake: KPT06F22-36SY.pdf
KPT06F22-36SDN
KPT06F22-36SDN