KPT06F22-21P
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F22-21P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F22-21P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F22-21P
Tau Wae KPT06F22-21P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1416 pcs Pepa Raraunga KPT06F22-21P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F22-21P
KPT06F2221P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F22-21PA206
KPT06F22-21PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1144 pcs
Tikiake: KPT06F22-21PA206.pdf
RFQ
KPT06F20-41S
KPT06F20-41S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1312 pcs
Tikiake: KPT06F20-41S.pdf
RFQ
KPT06F20-41SW
KPT06F20-41SW
Tikiake: KPT06F20-41SW.pdf
KPT06F22-21PY
KPT06F22-21PY
Tikiake: KPT06F22-21PY.pdf
KPT06F20-41SDZ
KPT06F20-41SDZ
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: KPT06F20-41SDZ.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 21POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F22-21S.pdf
KPT06F22-21PX
KPT06F22-21PX
Tikiake: KPT06F22-21PX.pdf
KPT06F22-21PW
KPT06F22-21PW