KPT06F20-41SY
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F20-41SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F20-41SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F20-41SY
Tau Wae KPT06F20-41SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1352 pcs Pepa Raraunga KPT06F20-41SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F20-41SY
KPT06F2041SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A