KPT06F20-41S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F20-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F20-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F20-41S
Tau Wae KPT06F20-41S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1312 pcs Pepa Raraunga KPT06F20-41S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F20-41S
KPT06F2041S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F20-41P
KPT06F20-41P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1696 pcs
Tikiake: KPT06F20-41P.pdf
RFQ
KPT06F20-39SW
KPT06F20-39SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1149 pcs
Tikiake: KPT06F20-39SW.pdf
RFQ
KPT06F20-41SDZ
KPT06F20-41SDZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: KPT06F20-41SDZ.pdf
KPT06F20-41SA206
KPT06F20-41SA206
Tikiake: KPT06F20-41SA206.pdf
KPT06F20-39SX
KPT06F20-39SX
Tikiake: KPT06F20-39SX.pdf
KPT06F20-39SA206
KPT06F20-39SA206
I roto i te taonga: 923 pcs
Tikiake: KPT06F20-39SA206.pdf
KPT06F20-41SX
KPT06F20-41SX
Tikiake: KPT06F20-41SX.pdf
KPT06F20-41PX
KPT06F20-41PX
Tikiake: KPT06F20-41PX.pdf
KPT06F20-41SW
KPT06F20-41SW
Tikiake: KPT06F20-41SW.pdf
KPT06F20-41PW
KPT06F20-41PW
Tikiake: KPT06F20-41PW.pdf
KPT06F20-41SY
KPT06F20-41SY
Tikiake: KPT06F20-41SY.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F22-21P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel