KPT06F14-18PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F14-18PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Ngā Rauemi: 1.KPT06F14-18PW.pdf2.KPT06F14-18PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F14-18PW
Tau Wae KPT06F14-18PW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5498 pcs Pepa Raraunga 1.KPT06F14-18PW.pdf2.KPT06F14-18PW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F14-18PW
KPT06F1418PW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT06F14-18PW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-18 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock