KPT06F14-18P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F14-18P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Ngā Rauemi: 1.KPT06F14-18P.pdf2.KPT06F14-18P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F14-18P
Tau Wae KPT06F14-18P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2131 pcs Pepa Raraunga 1.KPT06F14-18P.pdf2.KPT06F14-18P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F14-18P
KPT06F1418P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT06F14-18P Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-18
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F14-15SY
KPT06F14-15SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2149 pcs
Tikiake: KPT06F14-15SY.pdf
RFQ
KPT06F14-18PA71
KPT06F14-18PA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1739 pcs
Tikiake: KPT06F14-18PA71.pdf
RFQ
KPT06F14-15S
KPT06F14-15S
Tikiake: KPT06F14-15S.pdf
KPT06F14-18PWA71
KPT06F14-18PWA71
Tikiake: KPT06F14-18PWA71.pdf
KPT06F14-15SA206
KPT06F14-15SA206
Tikiake: KPT06F14-15SA206.pdf
KPT06F14-15SW
KPT06F14-15SW
Tikiake: KPT06F14-15SW.pdf
KPT06F14-18PW
KPT06F14-18PW
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Tikiake: KPT06F14-18PW.pdf
KPT06F14-15SZ
KPT06F14-15SZ
Tikiake: KPT06F14-15SZ.pdf
KPT06F14-15SA71
KPT06F14-15SA71
Tikiake: KPT06F14-15SA71.pdf
KPT06F14-18PA34
KPT06F14-18PA34
Tikiake: KPT06F14-18PA34.pdf
KPT06F14-18PA206
KPT06F14-18PA206
Tikiake: KPT06F14-18PA206.pdf
KPT06F14-18PWA206
KPT06F14-18PWA206
Tikiake: KPT06F14-18PWA206.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel