KPT06F14-18S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT06F14-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT06F14-18S.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT06F14-18S
Tau Wae KPT06F14-18S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2057 pcs Pepa Raraunga KPT06F14-18S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT06F14-18S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT06F14-19PA206
KPT06F14-19PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1644 pcs
Tikiake: KPT06F14-19PA206.pdf
RFQ
KPT06F14-18PWA206
KPT06F14-18PWA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1726 pcs
Tikiake: KPT06F14-18PWA206.pdf
RFQ
KPT06F14-18SZ
KPT06F14-18SZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT06F14-18SZ.pdf
KPT06F14-18PX
KPT06F14-18PX
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Tikiake: KPT06F14-18PX.pdf
KPT06F14-18SA71
KPT06F14-18SA71