KPT02E22-34PDV
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E22-34PDV
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 34POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT02E22-34PDV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 915 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E22-34PDV
Tau Wae KPT02E22-34PDV Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 34POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 915 pcs Pepa Raraunga KPT02E22-34PDV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E22-34PDV
KPT02E2234PDV
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 34 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A