KPT02E22-36P
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02E22-36P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E22-36P
Tau Wae KPT02E22-36P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1891 pcs Pepa Raraunga KPT02E22-36P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-36 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E22-36P
KPT02E2236P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02E22-36PA206
KPT02E22-36PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1678 pcs
Tikiake: KPT02E22-36PA206.pdf
RFQ
KPT02E22-34S
KPT02E22-34S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 34POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1765 pcs
Tikiake: KPT02E22-34S.pdf
RFQ
KPT02E22-36PA71
KPT02E22-36PA71
Tikiake: KPT02E22-36PA71.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02E22-32S.pdf
KPT02E22-36PX
KPT02E22-36PX
Tikiake: KPT02E22-36PX.pdf
KPT02E22-34PA206
KPT02E22-34PA206
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 34POS BOX MNT PIN
Tikiake:
KPT02E22-36PW
KPT02E22-36PW
Tikiake: KPT02E22-36PW.pdf
KPT02E22-36PA71F80
KPT02E22-36PA71F80
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 36POS GOLD CRIMP