KPT02E22-32PDV
Hua Hua
Tau Wae: KPT02E22-32PDV
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT02E22-32PDV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02E22-32PDV
Tau Wae KPT02E22-32PDV Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1244 pcs Pepa Raraunga KPT02E22-32PDV.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02E22-32PDV
KPT02E2232PDV
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A