KPT02A14-18S
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A14-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A14-18S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A14-18S
Tau Wae KPT02A14-18S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3009 pcs Pepa Raraunga KPT02A14-18S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT02A1418S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A14-18PW
KPT02A14-18PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3670 pcs
Tikiake: KPT02A14-18PW.pdf
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3469 pcs
Tikiake: KPT02A14-19PW.pdf
RFQ
KPT02A14-18SY
KPT02A14-18SY
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02A14-18SY.pdf
KPT02A14-18SX
KPT02A14-18SX
Tikiake: KPT02A14-18SX.pdf
KPT02A14-19P
KPT02A14-19P
Tikiake: KPT02A14-19P.pdf
KPT02A14-18SEW
KPT02A14-18SEW
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR
Tikiake: KPT02A14-18SEW.pdf
KPT02A14-18PZ
KPT02A14-18PZ
Tikiake: KPT02A14-18PZ.pdf
Tikiake: KPT02A14-18P.pdf
KPT02A14-18SW
KPT02A14-18SW