KPT02A14-18PY
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A14-18PY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A14-18PY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A14-18PY
Tau Wae KPT02A14-18PY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3751 pcs Pepa Raraunga KPT02A14-18PY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT02A1418PY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A