KPT02A14-18PX
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A14-18PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A14-18PX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A14-18PX
Tau Wae KPT02A14-18PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3272 pcs Pepa Raraunga KPT02A14-18PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT02A1418PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A14-18SX
KPT02A14-18SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2918 pcs
Tikiake: KPT02A14-18SX.pdf
RFQ
KPT02A14-18PY
KPT02A14-18PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3751 pcs
Tikiake: KPT02A14-18PY.pdf
RFQ
KPT02A14-18P
KPT02A14-18P