KPT02A12-10SX
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A12-10SX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A12-10SX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A12-10SX
Tau Wae KPT02A12-10SX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3984 pcs Pepa Raraunga KPT02A12-10SX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A12-10SX
KPT02A1210SX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A