KPT02A12-10PX
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A12-10PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A12-10PX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A12-10PX
Tau Wae KPT02A12-10PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3901 pcs Pepa Raraunga KPT02A12-10PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A12-10PX
KPT02A1210PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A12-10SEX
KPT02A12-10SEX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
I roto i te taonga: 3746 pcs
Tikiake: KPT02A12-10SEX.pdf
RFQ
KPT02A12-10P
KPT02A12-10P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP