KPT02A12-10PY
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A12-10PY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A12-10PY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A12-10PY
Tau Wae KPT02A12-10PY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3966 pcs Pepa Raraunga KPT02A12-10PY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A12-10PY
KPT02A1210PY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A