KPT01F18-32SY
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F18-32SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F18-32SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F18-32SY
Tau Wae KPT01F18-32SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1628 pcs Pepa Raraunga KPT01F18-32SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01F18-32SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A