KPT01F18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F18-32P
Tau Wae KPT01F18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1682 pcs Pepa Raraunga KPT01F18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01F18-32P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A