KPT01F20-16S
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F20-16S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F20-16S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F20-16S
Tau Wae KPT01F20-16S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1308 pcs Pepa Raraunga KPT01F20-16S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01F20-16S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A