KPT01F12-10P
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F12-10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F12-10P
Tau Wae KPT01F12-10P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2639 pcs Pepa Raraunga KPT01F12-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01F12-10P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A