KPT01F10-98PW
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F10-98PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01F10-98PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F10-98PW
Tau Wae KPT01F10-98PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1770 pcs Pepa Raraunga KPT01F10-98PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10-98 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT01F1098PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT01F12-10PW
KPT01F12-10PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2394 pcs
Tikiake: KPT01F12-10PW.pdf
RFQ
KPT01F10-98SX
KPT01F10-98SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1846 pcs
Tikiake: KPT01F10-98SX.pdf
RFQ
KPT01F10-98P
KPT01F10-98P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP