KPT01F12-10S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01F12-10S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS W/SKT INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPT01F12-10S.pdf2.KPT01F12-10S.pdf3.KPT01F12-10S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01F12-10S
Tau Wae KPT01F12-10S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS W/SKT INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT01F12-10S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT01F12-10S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS W/SKT INLINE
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT01F12-10SDN
KPT01F12-10SDN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2434 pcs
Tikiake: KPT01F12-10SDN.pdf
RFQ
KPT01F12-10SA206
KPT01F12-10SA206
Kaihanga: Cannon