KPT01E22-55P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01E22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua KPT 55C 55#20 PIN REP
Ngā Rauemi: KPT01E22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01E22-55P
Tau Wae KPT01E22-55P Kaihanga ITT Cannon, LLC
He Rahinga Kei te wātea 5682 pcs Pepa Raraunga KPT01E22-55P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga KPT01E22-55P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55
Ngā āhuatanga Backshell Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga KPT 55C 55#20 PIN REP Whakatauranga onamata 7.5A