KPT01E22-55S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01E22-55S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT01E22-55S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01E22-55S
Tau Wae KPT01E22-55S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1153 pcs Pepa Raraunga KPT01E22-55S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT01E22-55S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A