KPT01E22-36P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT01E22-36P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 36POS INLINE W/PIN
Ngā Rauemi: 1.KPT01E22-36P.pdf2.KPT01E22-36P.pdf3.KPT01E22-36P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT01E22-36P
Tau Wae KPT01E22-36P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 36POS INLINE W/PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT01E22-36P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 36
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPT01E22-36P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-36 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 36POS INLINE W/PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock