KPSE06F22-55PDZ
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F22-55PDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F22-55PDZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 663 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F22-55PDZ
Tau Wae KPSE06F22-55PDZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 663 pcs Pepa Raraunga KPSE06F22-55PDZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06F22-55PDZ
KPSE06F2255PDZ
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A