KPSE06F22-55P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F22-55P
Tau Wae KPSE06F22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1071 pcs Pepa Raraunga KPSE06F22-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06F22-55P
KPSE06F2255P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F22-21SZF0
KPSE06F22-21SZF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
I roto i te taonga: 1861 pcs
Tikiake: KPSE06F22-21SZF0.pdf
RFQ
KPSE06F22-55PA206
KPSE06F22-55PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 810 pcs
Tikiake: KPSE06F22-55PA206.pdf
RFQ
KPSE06F22-55PDZ
KPSE06F22-55PDZ
I roto i te taonga: 663 pcs
Tikiake: KPSE06F22-55PDZ.pdf
KPSE06F22-55PF0
KPSE06F22-55PF0
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 1599 pcs
Tikiake: KPSE06F22-55PF0.pdf
KPSE06F22-21SX
KPSE06F22-21SX
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F22-21SX.pdf
KPSE06F22-21SXF0
KPSE06F22-21SXF0
Tikiake: KPSE06F22-21SXF0.pdf
KPSE06F22-55PA30
KPSE06F22-55PA30
Tikiake: KPSE06F22-55PA30.pdf
KPSE06F22-21SY
KPSE06F22-21SY
Tikiake: KPSE06F22-21SY.pdf
KPSE06F22-21SYF0
KPSE06F22-21SYF0
Tikiake: KPSE06F22-21SYF0.pdf
KPSE06F22-55PA206F0
KPSE06F22-55PA206F0
Tikiake: KPSE06F22-55PA206F0.pdf
KPSE06F22-21SZ
KPSE06F22-21SZ
Tikiake: KPSE06F22-21SZ.pdf
KPSE06F22-55PDX
KPSE06F22-55PDX
Tikiake: KPSE06F22-55PDX.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel