KPSE06F22-55PDX
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F22-55PDX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F22-55PDX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F22-55PDX
Tau Wae KPSE06F22-55PDX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1063 pcs Pepa Raraunga KPSE06F22-55PDX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06F22-55PDX
KPSE06F2255PDX
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F22-55P
KPSE06F22-55P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP