KPSE02A24-61P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A24-61P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A24-61P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 789 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A24-61P
Tau Wae KPSE02A24-61P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 789 pcs Pepa Raraunga KPSE02A24-61P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A24-61P
KPSE02A2461P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE02A22-55S
KPSE02A22-55S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 786 pcs
Tikiake: KPSE02A22-55S.pdf
RFQ
KPSE02A24-61SW
KPSE02A24-61SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 766 pcs
Tikiake: KPSE02A24-61SW.pdf
RFQ
KPSE02A24-61PW
KPSE02A24-61PW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 654 pcs
Tikiake: KPSE02A24-61PW.pdf
KPSE02A22-55PX
KPSE02A22-55PX
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1043 pcs
Tikiake: KPSE02A22-55PX.pdf
KPSE02A24-61PX
KPSE02A24-61PX
I roto i te taonga: 601 pcs
Tikiake: KPSE02A24-61PX.pdf
KPSE02A24-61SF0
KPSE02A24-61SF0
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG BOX MNT RCPT 61POS
I roto i te taonga: 4454 pcs
Tikiake: KPSE02A24-61SF0.pdf
I roto i te taonga: 757 pcs
Tikiake: KPSE02A24-61S.pdf
KPSE02A24-61PY
KPSE02A24-61PY