KPSE02A24-61S
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A24-61S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A24-61S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 757 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A24-61S
Tau Wae KPSE02A24-61S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 757 pcs Pepa Raraunga KPSE02A24-61S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A24-61S
KPSE02A2461S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE02A24-61SF0
KPSE02A24-61SF0
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG BOX MNT RCPT 61POS
I roto i te taonga: 4454 pcs
Tikiake: KPSE02A24-61SF0.pdf
RFQ
KPSE02A24-61SY
KPSE02A24-61SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: KPSE02A24-61SY.pdf
RFQ
KPSE02A24-61SW
KPSE02A24-61SW
Kaihanga: Cannon