KPSE02A22-55S
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A22-55S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A22-55S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 786 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 786 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A22-55S
Tau Wae KPSE02A22-55S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 786 pcs Pepa Raraunga KPSE02A22-55S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A22-55S
KPSE02A2255S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE02A22-55PA71
KPSE02A22-55PA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1035 pcs
Tikiake: KPSE02A22-55PA71.pdf
RFQ
KPSE02A22-55SWA71
KPSE02A22-55SWA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 740 pcs
Tikiake: KPSE02A22-55SWA71.pdf
RFQ
KPSE02A24-61P
KPSE02A24-61P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 789 pcs
Tikiake: KPSE02A24-61P.pdf
KPSE02A22-55SX
KPSE02A22-55SX