KPSE02A22-55P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A22-55P
Tau Wae KPSE02A22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1222 pcs Pepa Raraunga KPSE02A22-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A22-55P
KPSE02A2255P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE02A22-21PW
KPSE02A22-21PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1844 pcs
Tikiake: KPSE02A22-21PW.pdf
RFQ
KPSE02A22-55S
KPSE02A22-55S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 786 pcs
Tikiake: KPSE02A22-55S.pdf
RFQ
KPSE02A22-55PA71
KPSE02A22-55PA71
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP