KJB0T23W55SDL
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23W55SDL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23W55SDL
Tau Wae KJB0T23W55SDL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4858 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T23W55SD
KJB0T23W55SD
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP