KJB0T23W55SB
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23W55SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23W55SB
Tau Wae KJB0T23W55SB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1548 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold