KJB0T23W55SBL
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23W55SBL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23W55SBL
Tau Wae KJB0T23W55SBL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1897 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount