DLM5-260RW6B
CannonCannon
DLM5-260RW6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLM5-260RW6B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN 260POS ZIF PCB RCPT
Ngā Rauemi: DLM5-260RW6B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 529 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 529 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLM5-260RW6B
Tau Wae DLM5-260RW6B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN 260POS ZIF PCB RCPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 529 pcs Pepa Raraunga DLM5-260RW6B.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa DLM Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1003-1649
DLM5260RW6B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 10
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 260
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Panel Mount
Tahora Whakapā, Tikanga - Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Whakamahi Hononga -
Momo Hononga Receptacle, Hermaphroditic Contacts Kāhua Hononga -
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DLM6-360R
DLM6-360R
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN HSG 360POS ZIF RCPT