DLM5-260R-PF
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLM5-260R-PF
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua 127050-0313
Ngā Rauemi: DLM5-260R-PF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 396 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 396 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLM5-260R-PF
Tau Wae DLM5-260R-PF Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga 127050-0313 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 396 pcs Pepa Raraunga DLM5-260R-PF.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa DLM Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 10 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 260 Tau o nga Tīwae -
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakatauranga onamata - Tahora Whakapā, Tikanga -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 20.0µin (0.51µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Whakamahi Hononga - Momo Hononga Receptacle, Hermaphroditic Contacts
Kāhua Hononga - Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DLM6-360PC-F
DLM6-360PC-F
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN BACKPLANE
I roto i te taonga: 243 pcs
Tikiake: DLM6-360PC-F.pdf
RFQ
DLM5-260PW6A
DLM5-260PW6A
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN 260POS ZIF PCB PLUG