DLM3-60RW6B
CannonCannon
DLM3-60RW6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLM3-60RW6B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN 60POS ZIF PCB RCPT
Ngā Rauemi: DLM3-60RW6B.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLM3-60RW6B
Tau Wae DLM3-60RW6B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN 60POS ZIF PCB RCPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1177 pcs Pepa Raraunga DLM3-60RW6B.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa DLM Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1003-1655
DLM360RW6B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 6