DDMM-43W2S
Hua Hua
Tau Wae: DDMM-43W2S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMM-43W2S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMM-43W2S
Tau Wae DDMM-43W2S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3390 pcs Pepa Raraunga DDMM-43W2S.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 43W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051527-0004
DDMM43W2S
IDDMM43W2S
IDDMM43W2S-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 43 (41 + 2 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 43 (41 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A